Aludra 45 Stâlp de grădină maro metalic Seaside pentru bec E27 45cm
Descriere
Lampa Aludra 45 Seaside din colecția Alundra de la compania daneză Nordlux combină designul sculptural și minimalismul modern. Stâlp de grădină cu dimensiuni ø12,4 x 85,4 cm creează o atmosferă plăcută datorită efectului de lumină și umbră care se va reflecta în împrejurimi. Este ideal pentru iluminarea aleilor sau a intrărilor în locuințe. Corpul de iluminat este fabricat din material durabil și are protecție IP54, astfel încât poate rezista fără probleme condițiilor meteorologice nefavorabile. Acesta este disponibil în trei culori: negru, antracit și maro metalizat.
Luminarul este echipat cu un soclu E27 și este proiectat pentru un bec E27 cu o putere maximă de 15W, care nu este inclus.
Oferim o garanție de 10 ani pentru defectele de suprafață.
| Culoarea produsului | maro metalic |
| Dimensiuni | ø124 x 854 mm |
| Grad de protecție | IP44 |
| Material | aluminiu, plastic |
| Max. puterea becului | 15 W |
| Soclu | E27 |
| Tensiunea de intrare | AC 230 V |
| Dimensiunile nuanței | ø124 x 454 mm |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
