Lumină de fațadă galvanizată Senzor Lønstrup 32 pentru bec E27
Descriere
Lampă de fațadă Lønstrup 32 din colecția Lønstrup cu design clasic și simplu de la compania daneză Nordlux. Lampa oferă o lumină moale, ideală pentru ușa de la intrare. Poate fi completat cu posturi de grădină din aceeași serie. Finisajul galvanizat face lampa rezistentă la condițiile climatice schimbătoare și este perfect potrivită pentru utilizarea în zonele muntoase.
Un senzor de mișcare reglabil asigură aprinderea automată a luminii atunci când detectează mișcare în apropiere. În același timp, se asigură că lumina nu strălucește inutil. Senzorul are un unghi de detecție de 100-110° și este capabil să detecteze mișcarea la o distanță de până la 8 metri.
Corpul de iluminat conține un soclu E27, deci este proiectat pentru un bec E27 cu o putere maximă de 60W. Cu toate acestea, acesta nu este inclus în pachet.
Garanție de 15 ani împotriva coroziunii.
| Culoarea produsului | galvanizat |
| Dimensiuni | ø320 x 360 x 285 mm |
| Distanța și unghiul de detectare | până la 8 m / 100-110° |
| Garanție | 15 ani |
| Grad de protecție | IP44 |
| Material | sticlă, metal |
| Max. puterea becului | 60 W |
| Senzor de mișcare | DA |
| Soclu | E27 |
| Tensiunea de intrare | AC 230 V |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
