Panou LED alb aplicat cu ramă 60 x 60cm 16-35W UGR CCT Proiect
Descriere
Panou LED premium cu putere reglabilă 16-35W și eficiență de 130lm/W pentru un pret grozav. Modelul UGR are un capac microprismatic unic care asigură o difuzie excelentă a luminii și minimizează strălucirea neplăcută. Acesta poate fi utilizat, de exemplu, în săli de clasă, cabinete medicale sau studiouri de proiectare.
Prin intermediul comutatorului DIP, puteți seta nu numai puterea dorită - 16 / 18 / 21 / 25 / 27 / 31 / 33 / 35 W, dar și culoarea luminii după necesități – alb cald (3000 K), alb neutru (4000 K) sau alb rece (6000 K).
În pachet este inclus un cadru din aluminiu care servește ca element de montare pentru fixarea panoului pe tavan. Rama este formată din 4 părți, care sunt asamblate cu ușurință folosind mânerele interne în formă de L, astfel încât niciun șurub să nu fie vizibil din partea vizibilă a ramei.
Acest panou LED este furnizat cu o sursă de alimentare Lifud de calitate cu o tensiune de ieșire în intervalul 28-42V, datorită căreia oferim o garanție de 5 ani.




Tehnologie modernă, performanță ridicată, design durabil și fac din acest panou LED o alegere ideală oriunde este necesară o iluminare fiabilă și de înaltă calitate, chiar și în condiții dificile.
Corpurile de iluminat cu LED sunt potrivite pentru iluminarea continuă cu lumină naturală timp de maximum 10 - 12 ore pe zi. Funcționarea prelungită reduce durata de viață și poate duce la pierderea garanției.
| Clasă energetică | D |
| Clasificare după mărime | 600 x 600 mm, 60 x 60 cm |
| Culoarea luminii | alb cald, alb natural, alb rece, CCT |
| Culoarea produsului | alb |
| Dimabil | NU (după înlocuirea sursei de alimentare DA) |
| Dimensiuni | 600 x 600 x 70 mm |
| Durată de viață | 50.000 ore |
| Factor de orbire (UGR) | UGR<19 |
| Flux luminos | 2340 lm, 4030 lumeni, 2080 lumeni, 2730 lumeni, 3250 lumeni, 3510 lumeni, 4290 lumeni, 4550 lumeni |
| Formă | pătrat |
| Garanție | 5 ani |
| Grad de protecție | IP20 |
| Indice de redare a culorilor (CRI) | >80 Ra |
| Material | aluminiu, plastic |
| Putere | 16 W, 18 W, 21 W, 25 W, 27 W, 31 W, 33 W, 35 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Tensiunea de intrare | AC 230 V |
| Unghiul fasciculului | 85° |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
