Panou LED alb încastrat 62 x 62cm 16-35W Premium
Descriere
Panou LED premium cu putere reglabilă și o eficiență de până la 140lm/W pentru un pret grozav. Acest panou cu o putere de 16-35W și dimensiuni de 62 x 62cm este ideal pentru aplicații în tavan fals. Este ușor de inserat în tavane casetate, dar poate fi comandat și cu accesorii pentru instalarea în gips-carton sau pentru atașarea la un tavan din cărămidă sau agățat.
Acest model oferă un comutator DIP pentru setarea puterii. Acesta vă permite să setați puterea dorită de 16 / 18 / 21 / 25 / 27 / 31 / 33 / 35 W .
Acest panou LED vine cu o sursă de alimentare Lifud de înaltă calitate cu tensiune de ieșire în intervalul de 28-42V, datorită lui oferim o garanție de 5 ani.
Panoul cu LED-uri poate fi atenuat cu un variator triac și o sursă de alimentare 102284 sau numai cu sursa de alimentare Miboxer PL1.




Panourile LED se aprind instantaneu la putere maximă. Ele ating o luminozitate ridicată. Acestea nu sunt susceptibile la comutări frecvente și au o durată lungă de viață. Sunt fără întreținere. Nu fac zgomote neplăcute. În comparație cu plafonierele convenționale, acestea nu se supraîncălzesc, sunt subțiri, iar LED-urile individuale nu sunt vizibile.
Corpurile de iluminat cu LED sunt potrivite pentru iluminarea continuă cu lumină naturală timp de maximum 10 - 12 ore pe zi. Funcționarea prelungită reduce durata de viață și poate duce la pierderea garanției.
| Clasă energetică | C |
| Clasificare după mărime | 620 x 620 mm, 62 x 62 cm |
| Culoarea luminii | alb natural |
| Culoarea produsului | alb |
| Dimabil | NU (după înlocuirea sursei de alimentare DA) |
| Dimensiuni | 620 x 620 x 32 mm |
| Durată de viață | 50.000 ore |
| Factor de orbire (UGR) | UGR<22 |
| Flux luminos | 2240 lm, 2520 lm, 2940 lm, 3500 lm, 3780 lm, 4340 lm, 4620 lm, 4900 lm |
| Formă | pătrat |
| Garanție | 5 ani |
| Grad de protecție | IP20 |
| Indice de redare a culorilor (CRI) | >80 Ra |
| Material | aluminiu, plastic |
| Putere | 16 W, 18 W, 21 W, 25 W, 27 W, 31 W, 33 W, 35 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Temperatura de lucru | -20°C până la 40°C |
| Tensiunea de intrare | AC 230 V |
| Unghiul fasciculului | 112° |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
