Panou LED argintiu încastrat rotund 120mm 6W Alb rece - EȘANȚĂ
Descriere
Ultima bucata in stoc!
Complet funcțional, inclusiv accesorii de montare.
Panou LED circular elegant cu putere de 6W și diametru de 12 cm, potrivit pentru montare pe tavan sau pe perete. Face parte din categoria corpurilor de iluminat încastrate, vine cu arcuri pentru fixarea panoului. Un orificiu de montare cu un diametru de 10,7 cm trebuie să fie făcut în tavan. Acest panou LED economisește energie electrică și vă luminează casa în același timp.
Panourile LED se aprind instantaneu la putere maximă. Acestea nu sunt susceptibile la comutări frecvente și au o durată lungă de viață. Sunt fără întreținere. Nu fac zgomote neplăcute. În comparație cu plafonierele convenționale, acestea nu se supraîncălzesc, sunt subțiri, iar LED-urile individuale nu sunt vizibile.
| Clasă energetică | F |
| Clasificare după mărime | 120 x 120 mm |
| Culoarea luminii | alb rece |
| Culoarea produsului | argint |
| Diametru decupaj | ø107 mm |
| Durată de viață | până la 30.000 ore |
| Flux luminos | 450 lm |
| Garanție | 2 ani |
| Grad de protecție | IP20 |
| Indice de redare a culorilor (CRI) | 80 Ra |
| Material | plastic, aluminiu pulverizat |
| Putere | 6 W |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Tensiunea de intrare | AC 230 V |
| Unghiul fasciculului | 140° |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
