Panou LED argintiu încastrat rotund 175mm 12W - PROBA
Descriere
Panou LED circular elegant cu o putere de 12W și un diametru de 17,5 cm este potrivit pentru montarea pe tavan sau pe perete. Face parte din categoria corpurilor de iluminat încastrate, vine cu arcuri pentru fixarea panoului. Un orificiu de montare cu un diametru de 15,7 cm trebuie să fie făcut în tavan. Acest panou LED economisește energie electrică și vă luminează casa în același timp.
Panourile LED se aprind instantaneu la putere maximă. Acestea nu sunt susceptibile la comutări frecvente și au o durată lungă de viață. Sunt fără întreținere. Nu fac zgomote neplăcute. În comparație cu plafonierele convenționale, acestea nu se supraîncălzesc, sunt subțiri, iar LED-urile individuale nu sunt vizibile.
ULTIMA BUCATĂ ÎN STOC !
| Clasă energetică | F |
| Clasificare după mărime | 175 x 175 mm |
| Culoarea luminii | alb natural |
| Culoarea produsului | argint |
| Dimensiuni | ø175 x 10 mm |
| Flux luminos | 900 lm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Indice de redare a culorilor (CRI) | >80 Ra |
| Material | plastic, metal pulverizat |
| Putere | 12 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Temperatura de lucru | -15°C până la 60°C |
| Unghiul fasciculului | 120° |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
