Lampa de gradina zincata Vejers 2m pentru bec E27 200cm
Descriere
Lampă de grădină frumoasă și elegantă Vejers 2m din colecția Vejers de la compania daneză Nordlux, al cărei design simplu și clasic este foarte funcțional. Avantajul este înălțimea reglabilă de la 130 la 200 cm. Este ideal pentru iluminarea intrărilor și difuzarea luminii în spații mai mari. Finisajul galvanizat face lampa rezistentă la condițiile climatice schimbătoare și este perfect potrivită pentru utilizarea în zonele muntoase.
Corpul de iluminat conține un soclu E27, deci este proiectat pentru un bec E27 cu o putere maximă de 60W. Cu toate acestea, acesta nu este inclus în pachet.
Garanție de 15 ani împotriva coroziunii.
| Culoarea produsului | galvanizat |
| Dimensiuni | ø390 x 2000 mm |
| Garanție | 15 ani |
| Grad de protecție | IP54 |
| Material | sticlă, metal |
| Max. puterea becului | 60 W |
| Soclu | E27 |
| Tensiunea de intrare | AC 230 V |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
