Stalp de gradina Vejers galvanizat pentru bec E27 92cm
Descriere
Lampă de grădină frumoasă și elegantă Vejers din colecția Vejers de la compania daneză Nordlux, al cărei design simplu și clasic este foarte funcțional. Este ideal pentru iluminarea aleilor, grădinilor, zonelor de lângă cutiile poștale sau pentru iluminarea căilor și a aleilor de acces. Finisajul galvanizat face lampa rezistentă la condițiile climatice schimbătoare și este perfect potrivită pentru utilizarea în zonele muntoase.
Corpul de iluminat conține un soclu E27, deci este proiectat pentru un bec E27 cu o putere maximă de 60W. Cu toate acestea, acesta nu este inclus în pachet.
Garanție de 15 ani împotriva coroziunii.
| Culoarea produsului | galvanizat |
| Dimensiuni | ø220 x 920 mm |
| Garanție | 15 ani |
| Grad de protecție | IP54 |
| Material | sticlă, metal |
| Max. puterea becului | 60 W |
| Soclu | E27 |
| Tensiunea de intrare | AC 230 V |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
