Stâlp negru de grădină Aludra 95 Seaside pentru bec E27 95cm
Descriere
Lampa Aludra 95 Seaside din colecția Alundra a companiei daneze Nordlux combină designul sculptural și minimalismul modern. Stâlp de grădină cu dimensiuni ø12,4 x 135,4 cm creează o atmosferă plăcută datorită efectului de lumină și umbră care se va reflecta în împrejurimi. Este ideal pentru iluminarea aleilor sau a intrărilor în locuințe. Corpul de iluminat este fabricat din material durabil și are protecție IP54, astfel încât poate rezista fără probleme condițiilor meteorologice nefavorabile. Acesta este disponibil în trei culori: negru, antracit și maro metalizat.
Luminarul este echipat cu un soclu E27 și este proiectat pentru un bec E27 cu o putere maximă de 15W, care nu este inclus.
Oferim o garanție de 10 ani pentru defectele de suprafață.
| Culoarea produsului | negru |
| Dimensiuni | ø124 x 1354 mm |
| Grad de protecție | IP44 |
| Material | aluminiu, plastic |
| Max. puterea becului | 15 W |
| Soclu | E27 |
| Tensiunea de intrare | AC 230 V |
| Dimensiunile nuanței | ø124 x 954 mm |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
