Stâlp de grădină negru Aludra 45 Seaside pentru bec E27 45cm
Descriere
Corpul de iluminat Aludra 45 Seaside din colecția Alundra de la firma daneză Nordlux combină designul sculptural și minimalismul modern. Stâlpul de grădină cu dimensiunile ø12,4 x 85,4 cm creează o atmosferă plăcută datorită efectului de lumină și umbră, care se va manifesta în împrejurimi. Este ideal pentru iluminarea căilor de acces sau a zonelor de intrare ale casei. Corpul de iluminat este fabricat dintr-un material durabil și are protecție IP54, astfel încât rezistă fără probleme la condițiile meteorologice nefavorabile. Este disponibil în trei variante de culoare: negru, antracit și maro metalizat.
Luminarul este echipat cu un soclu E27 și este proiectat pentru un bec E27 cu o putere maximă de 15W, care nu este inclus.
| Culoarea produsului | negru |
| Dimensiuni | ø124 x 854 mm |
| Grad de protecție | IP54 |
| Material | aluminiu, plastic |
| Max. puterea becului | 15 W |
| Soclu | E27 |
| Tensiunea de intrare | AC 230 V |
| Dimensiunile nuanței | ø124 x 454 mm |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
